Archiwum Autorów

wtorek, Styczeń 03rd, 2012 | Autor:

Od pewnego czasu w gronie MG mistrzuje nam Inkwizytor, oby tak dalej!
Gracze bardzo sobie chwalą jego questy i eventy (nie wierzycie? Zapraszam na serwer)

Zmiana na stanowisku MG Fabularnego.
Stanowisko objął Oroth, który zastąpił Nuna.
Liczymy, że ten pierwszy będzie godnie piastował funkcję oraz, że Nun w niedługim czasie powróci do aktywnego mistrzowania na serwerze.

poniedziałek, Listopad 21st, 2011 | Autor:

1192ib5.jpg

Powoli mija nam listopad, za oknami zbliża się zima… także na naszym serwerze.
Lokacje spowiła warstewka śnieżnego puchu co doprowadziło do szału plemiona humanoidów (więcej info na serwerze ;-) )

Lubicie wędrować podczas zamieci śnieżnej przez dzikie ostępy spowici po pas śniegiem? Ja tak! Ale jestem wyjątkiem. Dla tych, którzy wolą siedzieć przy kominku i skracać sobie czas podróży podczas zimy (i nie tylko dla nich) pojawił się u nas na serwerze „System teleportacji” [ponownie chwała Anvorethowi!].
Czarodziej, Czarnoksiężnik, Druid, Kapłan, Tancerz Cienia – dla każdego coś innego.

Zapraszam do zapoznawania się z nowymi systemami i lokacjami. Enjoy!

wtorek, Lipiec 19th, 2011 | Autor:

1192ib5.jpg

Minęła połowa lipca. Ekipa Chłodnych Ziem nie przyzwyczajona do tak ciepłych dni wytrwale pracuje.

Z przyjemnością informuje, że przez ostatnie 3 miesiące dodaliśmy ponad 100 nowych lokacji, poprawiliśmy stabilność serwera, studenci zdali/zdawali(?) sesje, poprowadziliśmy niezliczoną ilość questów i eventów.
Jednak dla nas to ciągle za mało!

Co rusz przyjmujemy nowych MG, zarówno do prowadzenia questow (Nasz nowy nabytek: Paranoid!) jak i na posadę technicznego (spinający lokację [bynajmniej spinaczem] Spinacz! oraz Żywy Awatar Torma, który pomaga nam rozwinąć silnik skryptowy – Anvoreth!).
Ale to ciągle mało!

W pocie czoła trwają prace nad kolejnymi paczkami lokacji, nad rozwinięciem sieci spisków panujących w Damarze (10k expa dla tego, kto się w tym nie zgubił ;-) ) oraz nad „smaczkami”, które uprzyjemnią rozgrywkę.
Jesteśmy samobójcami, bo dla nas to ciągle mało!

Nie wierzysz? Wstąp na Chłodne i przekonaj się samemu!

środa, Czerwiec 15th, 2011 | Autor:

*Nieopodal traktu wiodącego przez Przełęcz Krwawnika leży ciało naszpikowane orczymi strzałami. Przy ciele znajduje się poniższy list*

Detrusie, nie dalej jak dwa miesiące temu cieszyłem się ze złamania potęgi potomków Zhengyi, ludzie wraz z inszemi rasami obronili mur między Vaasą a Damarą, a następnie śmiałym atakiem wypadowym dopełnili klęski umarłej armii. Potęga ich rozbiła się o nasz mur i tarcze damarczyków niczym fala na skalistym klifie. Radości nie było końca, wiwatom umiaru, wino lało się strumieniami, były i zaszczyty w pałacu królewskim. O jakże nietrwały jest pokój, jakże ulotne poczucie bezpieczeństwa. Znów coś zaczyna się dziać za murem, wieści niepokojące dochodzą również z Galenów. Słychać tam po nocy bębny, słychać echo dalekich potyczek, szczęk oręża i zawodzenie rannych. Ludzie nie wracają z wypraw, giną pojedynczy podróżnicy, karawany znikają bez śladu. Miejscowi mówią, że klany orcze łączą się w plemiona, walczą z resztkami armii umarłych. Nie wiem co o tym myśleć Detrusie, to dobrze, że ktoś prócz nas walczy z nieumarłymi, ale co będzie jak pojawią się w Hordzie wodzowie i szamani na miarę Grakhoara? Pamiętasz jego klan, pamiętasz jak walczyliśmy? Pamiętasz jak wycinał nasze szeregi niczym kłosy zboża? Wtedy straciłem dłoń. On nie walczył jak reszta orczego plemienia, stosował taktykę jak nasi Zakonni, konsekwentną i skuteczną. Wielu z nas jest zdania, że orczym plemionom należy pomóc, bo stanowią naturalną siłę zwalczającą wszelkie plugastwo, bo wiedz, że i drowy widziano za murem. Z drugiej strony drżę, by owo powstanie nie stało się zarzewiem nowej pożogi, gdy nowy Grakhoar weźmie w swe ręce tą nieujarzmioną siłę. Boję się również, że nasze szlaki komunikacyjne mogą zostać przecięte przez grupy maruderów, boję się, że to może już ostatni mój list do ciebie przed długim okresem zamieszania. Czas pokaże. Miejmy nadzieję, że z tego zamieszania nie skorzystają ościenni władcy, wojna z Impilturem wszak znów wisi na włosku. Boje się Detrusie, boję się Hordy, ale też myślę, że w jakimś stopniu nam pomogą w Vaasie, boję się koszmaru wojny, ale też wierzę, że dopiero pokazanie siły zapewni nam znów pokój na jakiś czas. Cóż zatem robić nam damarczykom w takim momencie, co postanowi Król, jak zachowa się Zakon, czy Akademia wspomoże ludność, co na to górale, wszak pamiętamy że nie wszyscy stali po naszej stronie w ostatnim konflikcie, trzymali się własnych zasad. Nie wiem, nie wiem Detrusie.

Twój oddany przyjaciel Tutosis

czwartek, Maj 19th, 2011 | Autor:


Dni mijają, a krasnoludy z klanu Orothiar kują skały. Co rusz słychać jak przebijają się do dawno zapomnianych grót, udrażniają dawne szlaki, które przez lata zwaliskami skalnymi były zablokowane.
To przebiły się do jaskiń pod Wzgórzem Golham, to udrożniły wejście do krypty pod Wioską Arhem. A ostatnio usunęły zwalisko skalne na nowo oddając do użytku Litworowy Trakt.
Kto wie co przyniesie kolejny dzień pracy naszych dzielnych krasnoludów, kto wie?

poniedziałek, Maj 09th, 2011 | Autor:

Dni mijają, prace trwają…

Update informacji o rzemiośle (więcej w dziale systemy)
Aktualna lista naszych MG!
Przypominam wszystkim chętnym, że nabór na MG wciąż trwa! Zapraszam!

Kategoria: Strona  | Zostaw komentarz!
środa, Styczeń 19th, 2011 | Autor:

Pora powitać wśród grona MG kolejną dwójkę!
Na MG Juniorów przyjęci zostali:
G-E-M
RyldArgith
Witamy i życzymy wszystkim dobrej zabawy!

niedziela, Styczeń 16th, 2011 | Autor:

Witamy nowego członka Ekipy. Na MG Juniora został przyjęty Niedzielny

środa, Grudzień 15th, 2010 | Autor:

forum_unread1W wolnej chwili, po kilku malutkich problemach zaktualizowałem na stronie informację o systemie rzemiosła którym będziemy się bawić na serwerze.

Więcej o systemach obecnych na serwerze w zakładce Systemy.

Enjoy!

Kategoria: Strona  | Zostaw komentarz!