Archiwum dla Lipiec 28th, 2009

wtorek, Lipiec 28th, 2009 | Autor:

Uzupełniono działy Świat i Fabuła na stronie, jak uważacie, że czegoś brakuje to czekamy na propozycje.

Do tego dzisiaj na okres próbny przyjelismy nową MG – Lavande.

wtorek, Lipiec 28th, 2009 | Autor:

rasy3coRegion Zdominowany jest przez ludzi. Inne, mniej liczne rasy, gromadzą się we własnych grupach. Pomimo to, jak w większości granicznych regionów, każdy dom może być pustelnią dla dziwaka, a każde drzwi są otwarte dla bliźniego w potrzebie. Niziołek wędrujący przez Galeny może natknąć krasnoludzką wioskę klanu Orothar – idealny przystanek w ciężkiej podróży.

more…

Kategoria: Chłodne Ziemie  | 2 Komentarze
wtorek, Lipiec 28th, 2009 | Autor:

Ziemie krwawnika to region zimny. Mroźne wiatry wieją od Wielkiego Lodowca wirując na szczytach gór, co czyni i tak długie tutaj zimy, jeszcze dłuższymi. Jednak pomimo temperatur podobnych na całym obszarze, ukształtowanie terenu jest znacząco różne.

more…

wtorek, Lipiec 28th, 2009 | Autor:

Siedzisz tu sobie teraz wędrowcze, leniwie sącząc piwo z kufelka. Niechże jednak nie zmyli Cię ta sielankowa atmosfera. Choć trakty w Dolinie Krwawnika są pilnie strzeżone, zaraz nieopodal znajdują się już tereny dzikie, zamieszkane przez dziesiątki stworów – tych nieznanych i tych znanych aż za dobrze. Mam nadzieję, że ten krótki przewodnik pozwoli Ci rozeznać się w możliwych niebezpieczeństwach i lepiej przygotować na nadchodzące wyzwania… Nie, nie krępuj się. Wiele trudu kosztowało mnie zdobycie tych informacji. Jeszcze jeden kufelek nie zaszkodzi. O czym to ja? Ach, tak.

more…

Kategoria: Chłodne Ziemie  | 2 Komentarze