Archiwum dla » Grudzień, 2010 «

czwartek, Grudzień 30th, 2010 | Autor:

Witaj strudzony wędrowcze, rozgość się w naszej gospodzie i przy kuflu znamienitego trunku zapomnij o nękających Cię troskach..choć na chwilę. Bylebyś jednak nie popadł w tą błogość zbyt głęboko bowiem z każdą dolewką nieuchronnie dążysz do nieuchronnej utraty stanu swej świadomości. To odwieczne prawo  opijców.. cóż po każdej porządnej libacji następuje gorszy dzień obfity w łupanie w czaszce i cielesną niemoc. Ot prawo przyczyny i skutku..nie waż się aby w taki dzień podnosić swój podrdzewiały miecz i zgrywać chojraka na okolicznych gościncach.Ale..co ja będę gadał, Twoje życie twoje decyzje..uważaj jednak bo one wszystkie na zawsze mogą zmienić twój los..

Chłodne ziemie także mają swych tkaczy losu, którzy dokładnie przyglądają sie Twym poczynaniom a cenią sobie Twój otwarty umysł i pomysłowość. Daj ponieść się przygodzie i bądż częścią świata. Ingeruj i zmieniaj go bądż jednak ostrożny..gdyż zbyt pochopne i nieprzemyślane czyny zawszę znajdą swoje odzwierciedlenie w przyszłości i mogą wywołać  burzę.. taką samą jak w Twojej głowie po upojnej nocy przy piwie..No ! chyba że lubisz ściągać na siebie kłopoty.. Powodzenia wędrowcze, życzymy Ci wielu niezapomnianych przygód i pełnych kieszeni. To..może jeszcze jeden kufelek..?

środa, Grudzień 29th, 2010 | Autor:

Za jakieś półgodziny otwieramy. Każdy z was będzie mógł wejść na serwer, pobrać pliki i zacząć zwiedzać serwer. Jednak do końca roku będziemy go uzupełniać o niezbędne elementy jak dialogi i npców. Stąd też prosimy was o wyrozumiałość. Serwer otwieramy by w późniejszych dniach uniknąć korków i tłoku.
Zapraszamy więc do testów, które potrwają do końca roku, a po tym czasie serwer osiągnie pełną grywalność.

Zapraszamy do gry.

piątek, Grudzień 24th, 2010 | Autor:

Jakiś rok temu przed Świętami zakończyliśmy działalność pierwszej odsłony Chłodnych Ziem. Dziś, gdy zbliżą się premiera nowego wcielenia naszego serwera, chcemy wam wszystkim życzyć po za standardowymi życzeniami ciepłych, wesołych i wypasionych Świąt, to na cały przyszły rok znakomitej zabawy w naszym towarzystwie oraz byśmy zgodnie ze zwyczajem naszej ekipy potrafili przekuwać wirtualne przygody na realne znajomości i przyjaźnie.

Dużo zabawy, radości i przyjaźni.

czwartek, Grudzień 23rd, 2010 | Autor:

Tu znajdują się spakowane haki oraz utwory muzyczne (nasze).

W kolejnych dniach pojawi się jeszcze kilka haków – o czym poinformuję – udostępnione dzisiaj to te największe.

Muzykę (naszą i opsową) i portrety można również ściągać z Worldgate’a. Standardowo uruchamiamy program, klikamy „new”, klikamy „from url”, wpisujemy http://chlodneziemie.pl/pub/NWN2/ , klikamy „ok”, klikamy „test&exit” i jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie możemy już ściągać pliki.

/info za Anvorethem/
poniedziałek, Grudzień 20th, 2010 | Autor:

To nie jest łatwy kawałek chleba…

Dolina Krwawnika jest krainą wielkich możliwości. Wszelaki wędrowiec może tu łatwo zarobić zarówno złoto, klejnoty jak i w głowę. By jednak zbyt wieloma sprawami za jednym razem się nie zajmować, to opiszemy tym razem jak nabić sobie kiesę tak, by miło pobrzękiwała szlachetnymi kruszcami.

Co pierwsze mi do głowy przychodzi, to na pewno stare dobrze znane licznym panom i paniom awanturnictwo. Ziemie te usiane są pozostałościami po bitwach, wojnach, przemarszach, a co najważniejsze po ich uczestnikach, którzy ginąc tutaj pozostawiali często w miejscu swego zgony niezliczone majątki. Choć to sposób dość jasny, droga prosta, to niestety łatwo na niej dołączyć raczej do tych co swym lichym ciałem wzbogacą tutejszą ziemię, a sakwą liczbę zaginionych skarbów. more…

niedziela, Grudzień 19th, 2010 | Autor:

80Do startu jeszcze tylko 10 dni! Co można w tym czasie zrobić? Wspomóc nas w budowie moda!
Jeżeli chcecie zarobić nawet do 5000 xp to otwierajcie toola i zabierajcie się do pracy.

Konkurs dotyczy dwóch interesujących nas lokacji – pierwsza to niziołcza norka w której znajduje się świątynia Sheela Peryroyl z małym kącikiem dla jej dwóch kapłanek oraz miejscem na warsztat żywnościowy. Preferowan rozmiar to 3 na 3.

Druga to również norka niziołków w ktorej jednak znajdować się ma przyjemna norka niziołcza gospoda, z przyjemnymi zagłebieniami do snu i sypialnia rodziny która się ową gospodą zajmuje. Preferowany rozmiar to 4 na 4.

Dla osób których lokacje pojawią się na serwie, nagroda. 5k xp dla wybranej postaci.

Czas do 27 grudnia. Miłej pracy!

Więcej na forum.

czwartek, Grudzień 16th, 2010 | Autor:

nwn2_ss_091510_110312Na zakupy!

Nie masz lepszego miejsca na zakupy w całej Damarze niż nasze Wrota! Tak panie i panowie, tylko tutaj, gdzie każdego dnia karawany kupieckie wędrują w tą i z powrotem, gdzie jak grzyby po deszczu wyrastają nowe kramy i domy kupieckie – piękne, bogate, pełne wszelakiego towaru. Te wszystkie paciorki, amulety, klejnoty, ach jakie krwawniki, czerwoniste jak krew bogów, doskonałe szaty, suknie z materiałów delikatnych niczym muśniecie warg elfiej panny.

Ale, ale.. wszystko musi mieć swoją kolej. Pierwsza rzecz to zasobność portfela i to czego szukamy, jak się nosić chcemy i jakie wrażenie na spotkanych czynić mamy ochotę. Zacznijmy zatem od sklepików małych, dostępnych głównie dla plebsu i ludzi chcących pozostać w cieniu innych. more…

środa, Grudzień 15th, 2010 | Autor:

forum_unread1W wolnej chwili, po kilku malutkich problemach zaktualizowałem na stronie informację o systemie rzemiosła którym będziemy się bawić na serwerze.

Więcej o systemach obecnych na serwerze w zakładce Systemy.

Enjoy!

Kategoria: Strona  | Zostaw komentarz!
wtorek, Grudzień 14th, 2010 | Autor:

1192ib5.jpg

Tik, Tak, Tik, Tak, Tik, Tak…

Chodzą różne plotki i ploty. Ludzie pytają i pytają, coraz więcej osób jest zainteresowanych tym egzotycznym serwerem. Chcą też odpowiedzi, zaczynają szeptać między sobą i nagle ktoś stwierdza, że nie wystartujemy.

Chciałbym zdementować te paskudne plotki.

more…