Archiwum dla Grudzień 31st, 2012

poniedziałek, Grudzień 31st, 2012 | Autor:


Do grona MG próbnych dołączył Prometeusz, ale i inni MG nie zasypują gruszek w popiele ;-)
Prowadzą to składowe elementy fabuły głównej, własne kampanie czy też przygody czy zwykłe eventy. Kto wie czy do twojej postaci nie zwróci się strażnik czy zamaskowany nieznajomy z pytaniem czy chcesz ubić interes ?

Oprócz tego mam to szczęście, że mogę poinformować, że na serverze został wprowadzony system golemów. Jest ich kilka rodzai różniących się wyglądem, właściwościami i ceną oczywiście. System ten powstał jako odpowiedź ekipy Chłodnych Ziem na inicjatywę jednej z postaci gracza, która zainteresowała swoim pomysłem inne postacie, w tym również ekipie servera. Z tego miejsca pragnę podziękować technicznym, dzięki którym ten system istnieje i cieszy nie tylko oko.

Co nowego w fabule ?

Do przełęczy Krwawnika przybyły oddziały Impiltur wsparte przez grupy najemników szukających szczęścia. Doszło do wielu bitew, wielu mężnych obrońców Damary straciło życie, ale w końcu udało się pokonać zagrożenie jakie stanowiła horda orków. Wielu uważa, że ostatecznie rozprawiono się z nimi, ale czy na pewno ?
Do tej pory wszystkich łączył wspólny cel, ale teraz co się stanie ?
Grupy najemników spokojnie odejdą, wstąpią do straży czy też zaczną grabić i plądrować ?
Wspólna walka Impiltur i Damary umocni więzy obu krajów ?
Czy to koniec zagrożeń jakie zagrażały Damarze i wszyscy mogą powrócić do odbudowy czy też dopiero początek kłopotów ?

Fabuła jest niczym plastelina i to od decyzji postaci graczy zależy czy z tej plasteliny zostanie coś ukształtowane czy też zostanie ona rozerwana.
Chcąc poznać te i wiele innych odpowiedzi na pytania zapraszam do gry na serverze Chłodne ziemie.
Kto wie czy to nie twoje działania odcisną znak na historii krainy, czy to nie inicjatywa twojej postaci nie stanie u początków powstania nowego systemu.

Zapraszam serdecznie do gry.