Archiwum dla Wrzesień 21st, 2013

sobota, Wrzesień 21st, 2013 | Autor:

NWN2_SS_021911_201100

Powrót do korzeni i co on tak właściwie oznacza ?
Wydarzenia jakie miały miejsce podczas działania servera, gdy był jeszcze otwarty dla graczy były przyczyną późniejszych wydarzeń, które sprawiły niejako, że teraz do dyspozycji graczy będzie gra po stronie Damary lub Vaasy. Jak się niebawem każdy gracz przekona, nie bez powodu druga frakcja jest określona jako Vaasa, a nie horda.
Gracz będzie miał możliwość wcielić się nie tylko w elfa, krasnoluda czy człowieka, ale również w orka, goblina czy inną rasę przynależącą do hordy.
W tej odsłonie servera zrezygnowaliśmy z utworzeniem kilku organizacji różniących się celami, sposobami działań czy zadaniami. Ich miejsce zostanie zastąpione przez frakcje, w ramach których gracze będą mogli tworzyć własne grupy ze swoimi celami i sposobami działań.
Rzemiosło i Keadrin
W tej odsłonie servera rzemiosło nie będzie już wymagać atutów i przy okazji pojawi się kilka nowych gałęzi.

Pragnę również ogłosić, że na serverze będzie obecny Keadrin, ale dokładna lista co z niego zostanie użyte, a co nie pojawi się niebawem.

Inne informacje

Zrezygnowaliśmy również z OM na rzecz bardziej tradycyjnej formy podróży postaci.

Zmianie uległa też forma nagradzania za autorki. Teraz za akceptację dobrowolnej pełnej autorki można uzyskać 6k xp i 4k golda.
Tak jak to było i w poprzedniej odsłonie niektóre rasy i klasy wymagają obowiązkowej autoryzacji, a nagrodę za akceptację takiej autorki jest nagroda 1k xp i 1k golda.

Tak jak i było to w poprzednich odsłonach, tak i teraz zgodnie z profilem servera będzie swobodny stosunek do koxu i pvp. Żaden MG nie będzie wyciągał konsekwencji względem postaci, że radośnie biegnie po jaskiniach tnąc po drodze zastępy swoich przeciwników i jeśli ktoś w taki sposób lubi spędzać wolny czas to nie mamy nic przeciw temu.
Jeśli chodzi o pvp to liczymy na rozwagę i umiar graczy swoje postacie prowadzących. Swobodny pvp nie oznacza, że high-levele co chwila zabijają jakiegoś low-levela, a jest raczej możliwością dla graczy, którzy chcą poczuć na własnej skórze dreszcz emocji, podobnie jak gdy postacie graczy będą intrygować przeciw sobie.

A teraz na koniec najważniejsza informacja. Server jest niemal na ukończeniu i jeśli nie pojawi się coś nieprzewidzianego jak choroba techników to wówczas betatesty servera rozpoczną się 1 października, a potrwają około tygodnia, w najgorszym wypadku dwóch.

Na wszelkie pojawiające się pytania postaram się odpowiedzieć.

Dziękuje za uwagę i zachęcam do dalszego śledzenia postępów prac.