Archiwum dla Kwiecień 26th, 2012

czwartek, Kwiecień 26th, 2012 | Autor:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

credits: wallbase.cc

Większość Kart z Księgi Stworzenia spisanej przez Zhengyi, została już odnaleziona przez postacie zaangażowane w poszukiwania. Niebawem rozstrzygną się losy Doliny.

Czy lich powróci? A może dobro zatryumfuje? Chcecie się tego dowiedzieć? Zapraszamy do gry!

Mija tym samym piąty rok Wielkiej Zimy, która nawiedziła krainę i zmieniła jej oblicze. Wraz ze zbliżającym się finałem nie porzuciliśmy starań w kreowaniu tego, co nastąpi później. Przygotowana przeze mnie i Roryna fabuła, przy pomocy pozostałych MG, z pewnością zaskoczy was niejednokrotnie. Niezależnie od tego, która ze stron zdobędzie zwoje, finał zmieni sytuację w Dolinie diametralnie.

Pojawi się więcej wątków związanych z polityką, intrygami i machinacjami różnych grup interesów. Kto sprzymierzy się z kultem Czarnej Ręki? Czy współpracujący z Harfiarzami będą w stanie się im przeciwstawić? Czy tajemnice pewnej powstającej Twierdzy w Vaasie zostaną odkryte? Czy nagły napływ humanoidów zwiastuje kłopoty? Jakie powiązania mają możne rody z decyzjami podejmowanymi przez sąsiednie księstwa? Kto stanie po której stronie i dlaczego? To wszystko i jeszcze więcej czeka Was w najbliższym okresie aktywności serwera.

Przewidujemy też kilka nowości i niespodzianek, które w znaczącym stopniu odmienią rozgrywkę na Chłodnych Ziemiach.

Szeregi Mistrzów Gry, powiększyły się o MG Raziela, Karsusa, Planewalkera i Bezimiennego. Kibicujemy im, by pomyślnie przeszli okres próbny.

Więcej informacji wkrótce.