piątek, Wrzesień 09th, 2011 | Author:

Nadchodzi zima…

Na szczęście jeszcze nie do nas, a do Doliny Krwawnika. Plemiona z północy donoszą bowiem, że dostrzeżono tam pierwszy śnieg. Nikt nie wie, co chłód przyniesie wraz z sobą. Dla wielu, zwłaszcza zaś przedstawicieli starszych ras, jest jednak jasne, że zima to nie tylko kolejne zagrożenia i problemy, ale też nowe przygody i ich bohaterowie. Bądź częścią tej historii i przekonaj się, czy mieszkańcy doliny dzielnie stawią czoła przeszkodom, jakie postawi przed nimi Wielki Chłód.
Czy wygłodniałe humanoidy zejdą wgłąb doliny, by rozgrabiać majątek mieszkańców ? Czy stare kulty uśpione głęboko w górach zimno zmusi do opuszczenia dotychczasowych kryjówek ? Jakie też zło czai się ukryte pod ziemią, oraz jakie tajemnice skrywają nieodkryte wciąż katakumby wyznawców Orcusa ?
Najedz się i napij dobrze, po czym chwyć za broń i przygotuj na to, co przyniosą kolejne dni, bowiem od tej chwili w północnej krainie nic już nie będzie jak dawniej.

Category: Chłodne Ziemie
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply